אודות

נתן-מערכות-מיזוג-פס.png
אודות נתן מערכות מיזוג

היה שירות מעולה, הייתי מרוצה מאוד. התיקון כלל החלפה של חלק כלשהו במחיר יותר זול תוך שהוא נותן אופציות ואומר מה היתרונות והחסרונות של כל אופציה. הרבה זמן לא נתקלתי בנותן שירות כזה בישראל. כל נותן שירות שמתקשר אליי להודיע שהוא מאחר (בעשר דקות!!) הוא נדיר ומדהים.

גל מגר, תל אביב

מי אנחנו?

חברת 'נתן מערכות מיזוג' מובילה את תחומי תכנון וביצוע מערכות מיזוג מתקדמות וחדשניות למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. את החברה הקים נתן בר יוסף בשנת 2015, במטרה לספק מערכות מיזוג מתקדמות המבוססות על טכנולוגיות פורצות דרך. נתן בוגר לימודי 'טכנאי ותכנון מערכות מיזוג'   מטעם מכללת 'משלב', בעל ניסיון של כעשור בתכנון מערכות מיזוג מתקדמות.

המומחיות שלנו

החברה מספקת שירותי התקנה, אספקה ותכנון של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות וחדשניות מסוג VRF/VRV הנחשבות לטופ עולמי וחסכוניות באנרגיה, ובכן מערכות מיני מרכזיות. מערכות אלה מתאימות לבנייה רוויה ובתים פרטיים יוקרתיים בפרט. צוות החברה מונה מתכננים, מתקינים וטכנאים מהשורה הראשונה המלווים כל לקוח במסירות משלבי התכנון, התשתיות והיציקות, וזאת במטרה לקבל תוצאות אסתטיות ברמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

החברה ממצבת את עצמה כמובילה בשוק, ומקפידה על איכות המערכות ושילובן בצורה יצירתית בסינרגיה מושלמת עם העיצוב הקיים בחלל. בין היתר, החברה מעניקה שירותי תכנון מערכות לפרויקטים מורכבים ועובדת בצמוד לאדריכלים, מעצבי פנים ומפקחי בנייה. הליווי האישי עוד משלב השלד מאפשר בניית תשתית איתנה והתאמתה לדרישות הלקוח והתכנון האדריכלי.

האחריות שלנו

לאורך כל הדרך החברה מקפידה על שימוש בחומרים איכותיים ובשיטות התקנה מתקדמות. החברה מעניקה אחריות מלאה על כל התקנה (5 שנים), על מנת שלקוחותיה יוכלו ליהנות ממערכות המיזוג בכל יום מחדש.

פנו אלינו בכל שאלה

צלצלו לייעוץ מקצועי ללא עלות: 055-885-0253