פרויקטי מיזוג

נתן-מערכות-מיזוג-פס.png
פרויקטים במיזוג אוויר

היה שירות מעולה, הייתי מרוצה מאוד. התיקון כלל החלפה של חלק כלשהו במחיר יותר זול תוך שהוא נותן אופציות ואומר מה היתרונות והחסרונות של כל אופציה. הרבה זמן לא נתקלתי בנותן שירות כזה בישראל. כל נותן שירות שמתקשר אליי להודיע שהוא מאחר (בעשר דקות!!) הוא נדיר ומדהים.

גל מגר, תל אביב

פרויקטים של מיזוג אוויר

חברת 'נתן מערכות מיזוג' מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטי מיזוג בבנייה רוויה, בבתים פרטיים ובמבנים קיימים. פרויקטי המיזוג מתכוננים היטב לפרטי פרטים, החל מייעוץ לבחירת מערכות מיזוג של המותגים הגדולים ביותר בשוק, דרך תכנון ביצוע הפרויקט וכלה בהתקנת המערכות ברמת ביצוע גבוהה מהסטנדרט.

מה אנו מציעים במסגרת השירות?


מערכות של החברות המובילות בשוק

חברתנו עובדת עם המותגים הגדולים בעולם, במטרה להבטיח מיזוג אוויר אופטימלי לחלל בטמפרטורה יציבה, בשקט מוחלט תוך חיסכון בעלויות החשמל. כלל המותגים שהחברה מספקת הם מתוצרת יפנית של המותגים הגדולים כמו טושיבה, דייקין ומיציבישי.

מערכות חדשניות ומתקדמות

חברתנו מספקת מערכות בטכנולוגייתVRF  הנחשבת לפורצת דרך בעולם ופועלת בשיטה המאפשרת לקבל טמפרטורה אחידה בחלל. כמו כן, טכנולוגיה זו מתאימה מאוד לבתים פרטיים ובנייה רוויה, מכיוון שהמערכת אינה מרעישה, מיושמת בצורה אסתטית ונקייה בחלל, מאפשרת שליטה מלאה על הטמפרטורה, מתחברת לבתים חכמים וחסכונית בחשמל.

התקנות אסתטיות

פרויקטים של מיזוג המתבצעים בבניינים חדשים, חברתנו נכנסת לתמונה כבר בשלב התכנון, על מנת לבנות תשתיות נסתרות השומרות על מראה אסתטי בחלל. אולם, חברתנו יודעת למצוא פתרונות יצירתיים לבניית המערכות גם בבתים פרטיים.

שומרים על הסביבה

חברתנו מספקת מערכות ירוקות השומרות על איכות הסביבה ובעלות חיסכון רב במשאבים ואנרגיה. פרמטר זה חשוב לשמירה על איכות הסביבה וגם לחיסכון כספי בעלויות החשמל.

אנחנו כאן בשבילכם!

צוות היועצים של 'נתן מערכות מיזוג' זמינים לכל שאלה, השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום >>> 055-885-0253