מיזוג תעשייתי

נתן-מערכות-מיזוג-פס.png
מערכות מיזוג תעשייתיות

היה שירות מעולה, הייתי מרוצה מאוד. התיקון כלל החלפה של חלק כלשהו במחיר יותר זול תוך שהוא נותן אופציות ואומר מה היתרונות והחסרונות של כל אופציה. הרבה זמן לא נתקלתי בנותן שירות כזה בישראל. כל נותן שירות שמתקשר אליי להודיע שהוא מאחר (בעשר דקות!!) הוא נדיר ומדהים.

גל מגר, תל אביב

מערכות מיזוג תעשייתיות

מערכות מיזוג הן חלק מרכזי בעולם התעשיות בארץ, שהרי כל מבנה חייב לשמור על טמפרטורה מסוימת שתאפשר שהייה נינוחה בחלל. זוהי הסיבה שאנו בחברת 'נתן מערכות מיזוג' שמים דגש על תכנון והתקנת מערכות מיזוג מתקדמות המתאימות למבנים תעשייתיים. כלל המערכות מיושמות בחללים בצורה אסתטית, כיאה לעיצובים המודרניים.

את שירותי ההתקנה החברה מבצעת במגוון מקומות תעשייתיים, החל מהתעשייה הקלה, הכבדה ועד משרדים ומבנים מודרניים כמו מסעדות, מוסדות, אולמות, האנגרים ועוד.

מה אנו מציעים במסגרת השירות?

 

תכנון מערכות המיזוג

בשלב הראשון אנו מבצעים תכנון מקדים, הכולל בדיקת השטח, התשתיות הדרושות לצרכי המערכות והיתכנות שילוב המערכות באופן מדויק בשטח. כך למשל ישנם מבנים תעשייתיים הנדרשים לקירור, חלקם לחימום, או בטמפ' אחידה וכך הלאה. במקרים אלה נתאים את המערכות בקפידה לכל אזור.

ייעוץ והתקנת המערכות

לאחר התכנון המקצועי ובניית תכניות מיזוג, נבחר את המערכות המתאימות במדויק לאופי המקום, גודלו וצרכיו. אנו עובדים עם המערכות המתקדמות והחדשניות ביותר בשוק כמו מערכות VRF ומערכות יפניות נוספות הטובות בעולם כמו טושיבה, דייקין, ומיציבישי. צוות המתקנים שלנו יכנס לתמונה ויבצע התקנה מקצועית בדגש על רמת גימור גבוהה מהסטנדרט.

אחריות מלאה

אנו מעניקים אחריות מלאה ל-5 שנים על כל התקנה, כדי שתוכלו ליהנות משקט נפשי. 

אנחנו כאן בשבילכם!

צוות היועצים של 'נתן מערכות מיזוג' זמינים לכל שאלה, השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום >>> 055-885-0253