תכנון מערכות מיזוג

נתן-מערכות-מיזוג-פס.png
תכנון מערכות מיזוג אוויר

היה שירות מעולה, הייתי מרוצה מאוד. התיקון כלל החלפה של חלק כלשהו במחיר יותר זול תוך שהוא נותן אופציות ואומר מה היתרונות והחסרונות של כל אופציה. הרבה זמן לא נתקלתי בנותן שירות כזה בישראל. כל נותן שירות שמתקשר אליי להודיע שהוא מאחר (בעשר דקות!!) הוא נדיר ומדהים.

גל מגר, תל אביב

תכנון מערכות מיזוג אוויר

כדי להבטיח פתרונות מיזוג איכותיים לאורך זמן, חברתנו מבצעת תכנון מערכות מיזוג אוויר לפרויקטים חדשים, לבתים פרטיים ובתי יוקרה. את עבודת התכנון אנו מבצעים עוד בשלבי תכנון הקרקע, או בשלב השלד, תוך שימת לב לפרטים הקטנים ודרישות הלקוח. כמו כן, אנו עובדים מול אדריכל או מעצב הפנים האמון על הפרויקט, במטרה להבטיח תכנון מקצועי ומדויק עד בשלב ההתחלתי.

היתרונות שלנו

 

תכנון יסודי עוד בשלב השלד

ישנה חשיבות רבה לתכנון מערכות מיזוג אוויר מתקדמות עוד בשלב השלד או התכנון, כך ניתן לבנות תשתיות מתאימות ונסתרות המתאימות לאופי המבנה ועיצובו. את התכנון אנו מבצעים מול דיירי הבית או בעלי המקצוע השונים בפרויקט כמו אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים.

מתן פתרונות יצירתיים

צוות המתכננים שלנו בעל ניסיון רב בתכנון מערכות מיזוג אוויר מתקדמות לפרויקטים, ויודע למצוא פתרונות יצירתיים בשלבי תכנון המערכות, הן פתרונות לוגיסטיים והן פתרונות עיצובים.

מערכות בהתאמה אישית

חברתנו מתאימה לכל פרויקט את המערכות, תוך שימת לב לכל הפרמטרים החשובים כגון גודל השטח, חלוקת המיזוג לחללים, התאמת המערכות לבית חכם ועוד. כמו כן, חברתנו עובדת עם המערכות המתקדמות ביותר בשוק, כדי להבטיח ללקוחותינו מוצרים אמינים, איכותיים וחסכוניים בחשמל.

שירות מהיר ואישי

צוות החברה עובד על פי מתודולוגיית עבודה מוקפדת, תוך עמידה בלוח הזמנים שנקבע מראש. כל לקוח מקבל יחס אישי לאורך כל הדרך המלווה במתן הסברים ופירוט מלא על התהליך.

אנחנו כאן בשבילכם!

צוות היועצים של 'נתן מערכות מיזוג' זמינים לכל שאלה, השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום >>> 055-885-0253